RU
UA

Перевезення пральної машини в Києві

Блог
Перевезення пральної машини в Києві
Виїзд через 5 хвилин після замовлення
Дезинфікуємо автопарк
Приймаємо всі види оплати
Перевозимо від 1 кг до 20 тонн
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Введіть ваш телефон і ми зателефонуємо найближчим часом
Ваше ім'я
Телефон
ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом для розрахунку вантажоперевезення
ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ВЕЛИКОГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
ВИКЛИКАТИ ВАНТАЖНИКІВ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
РОЗДІЛ В РОЗРОБЦІ
Незабаром всі розділи сайту приносили вам максимум користі. А поки можете повернутися назад або замовити консультацію
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ МІНІМАЛЬНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ ПРАКТИЧНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ ОПТИМАЛЬНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ БІЗНЕС
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ СПЕЦІАЛЬНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ ПРО
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
ЗА ФОТО!
Заповніть заявку на розрахунок і ми підберемо тариф згідно вашого запиту! Компанії належить великий автопар, можемо виконати вантажні перевезення будь-якої складності.
ПІДІБРАТИ ТАРИФ ЗА ФОТО
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
Прикріпіть фото
Транспортування пральної машини
Транспортування пральної машини - справа складна і неординарна, адже напевно не кожен день доводиться перевозити габаритні побутові прилади, якщо ви, звичайно, не професійний мувер. Коли повинен бути переїзд у нову квартиру, потрібно відправити пралку по Україні або забрати куплений прилад з магазину, напевно багато хто розмірковує над проблемою, як транспортувати пральну машину, щоб прилад довезти без втрат і бажано не за всі гроші світу. Далі ви дізнаєтеся, як правильно перевозити пральну машину, ми розповімо, чи можна транспортувати пральну машину лежачи, відповімо, скільки коштує перевезти пральну машину та на інші популярні питання.

Як транспортувати пральну машину: спочатку готуємо техніку

Перший етап навіть перед невеликою «подорожжю» - підготовка побутової техніки, адже не можна просто так взяти і засунути пралку в автомобіль. Потрібно упакувати агрегат так, щоб його було зручно переносити і пральна машинка не пошкодилася в дорозі.

Для початку слід зафіксувати барабан - найбільш вразливу частину пралки. Для цього використовуються спеціальні елементи кріплення - 2-4 транспортувальних болта, які поставляються разом з пральною машинкою при покупці. Про те, чи можна перевозити пральну машину без болтів, розповімо трохи далі.

Як транспортувати пральну машину
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР ТАРИФА
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
як перевозити пральну машину
Мінімум за добу перед тим, як перевозити пральну машину, слід відключити її від водопроводу і електромережі, протерти бак і контейнер для миючих засобів зсередини, залишити дверцята відкритими, щоб прилад остаточно просох.

Після цього потрібно від'єднати шланги і злити залишки води, інакше при перевезенні пральної машини рідина може залити електроприлад і автомобіль. Безпосередньо перед тим, як перевезти пральну машину, потрібно зафіксувати електропровід, обмотати корпус пралки бульбашковою плівкою і закріпити клейкою стрічкою.
перевозити пральну машину без транспортувальних болтів

Як перевозити пральну машину без транспортувальних болтів

Перевозка стиральной машины без транспортировочных болтов не рекомендуется, ведь при движении, бак может сместиться с оси и при работе повредить остальные детали стиралки. Если покупали технику давно и не можете найти транспортировочные элементы, можно купить эти детали в строительных магазинах или в интернете.

Есть способ, как перевезти стиральную машину без транспортировочных болтов, но помните о рисках, ведь стоимость ремонта стиралки на порядок выше, чем цена специальных крепежных элементов. Неподвижно зафиксировать бак можно с помощью ветоши или пенопласта, которыми заполняется пустота между внутренними стенками корпуса стиралки и барабаном.
ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Перевезення пральної машини

Перевезення пральної машини: «подорож» техніки з комфортом

Наступний етап - винос і завантаження приладу в авто для подальшого транспортування пральної машини. Переміщати агрегат бажано вертикально, допускається тільки невеликий нахил. У приватних будинках або багатоповерхівках з ліфтом краще скористатися транспортувальним візком, на який встановлюється і закріплюється агрегат. Якщо виносити пралку у руках, достатньо зусиль двох міцних людей.
Чи можна перевозити пральну машину лежачи

Чи можна перевозити пральну машину лежачи: які ще є варіанти

Вперше займаючись транспортуванням великої електротехніки, багато хто стикається з проблемою: чи можна перевозити пральну машину лежачи, або тільки вертикально. Відразу скажемо: оптимальне положення для приладу - робоче, тобто вертикальне. Перевезення пральної машини стоячи мінімізує ризик порушити функціональність агрегату. У кузові вантажівки машинку краще поставити боком у напрямку руху авто.

Якщо ж перевезти пралку неможливо, наприклад, стоячи техніка не поміщається в багажник, то допустимо покласти прилад, але тільки на задню поверхню. Везти агрегат з горизонтальним завантаженням, уклавши передньою панеллю вниз, категорично не можна: висока ймовірність розбити люк пралки.

Транспортування пральної машини: вибираємо авто

Щоб перевезти пральну машину в цілості, потрібно правильно підібрати автомобіль, виходячи з габаритів побутового приладу. Стандартні пральні машини важать 50-80 кг - таку вагу спокійно витримає і легковик. Проблема в габаритах: агрегати висотою до 90 см, шириною і глибиною 55-60 см помістяться не в кожну машину. Щоб перевезти пральну машину в Києві чи іншому місті, потрібна машина з містким багажним відділенням, типу VW Caddy, вантажна «Газель» або Mercedes Vito. В такому авто не стоїть питання: як перевозити пральну машину, агрегат спокійно розміщується в вертикальному положенні.
Скільки коштує перевезти пральну машину
Вартість перевезення у транспортної компанії залежить від послуг, що замовляються. Наприклад, замовлення автомобіля по мінімальному тарифу - від 100 грн./год. Послуги вантажників, ціна пакувальних матеріалів розраховуються окремо.
можно ли транспортировать стиральную машину лежа

Київ вантажний: кому довірити перевезення пралки

Перевезти пральну машину своїми силами, можливо, дешевше, але точно не простіше. Якщо потрібно перевезти пральну машину у Києві, але немає бажання або можливості «морочитися» з упаковкою і завантаженням важкої техніки, пошуками підходящого транспорту, рекомендуємо скористатися послугами мувінгової компанії.

У «Зубр-Таксі» ви можете замовити транспортування пралки «під ключ»: співробітники компанії приїдуть, акуратно упакують і загрузять габаритну техніку у вантажівку, доставлять за адресою, а на місці занесуть пральну машинку в будинок. Вам залишиться тільки вказати місце, куди ставити пралку.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Чи можна перевозити пральну машину на боці?
Для перевезення піаніно в вертикальному положенні (оптимальний варіант для збереження музичного інструменту) підійде вантажний мікроавтобус висотою до 1,8 м і вантажопідйомністю 1200 кг. Це «Газель», Ford Transit Maxi, Mercedes Sprinter.
Як перевезти пральну машину в легковій машині?
У легковому авто перевезти пральну машину можна тільки у положенні лежачи або на боці. Пралка розміщується в багажнику або на задньому сидінні. Також можна перевезти пралку на даху машини у спеціальному багажнику, надійно зафіксувавши прилад.
Як можна перевозити пральну машину в інше місто?
Перевезти велику побутову техніку по Україні можна самостійно або скористатися послугами мувінгової компанії. Для перевезення пральної машини по Києву або в межах області можете замовити «Зубр-Таксі»: ми працюємо в робочі та вихідні дні.
Як замовити перевезення пралки у вас?
Щоб оформити замовлення на перевезення пральної машини в «Зубр-Таксі», зателефонуйте за номером на цьому сайті, замовте дзвінок або залиште онлайн-заявку. Наш оператор допоможе підібрати потрібний транспорт, щоб мінімізувати ваші витрати, забезпечити швидке та акуратне транспортування.
ПОСЛУГИ
Замовте вантажників і упаковку вантажу. Ми зробимо все за Вас. Переїжджати з нами - легко!
КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД
ВИВІЗ СМІТТЯ
ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД
ВЕЛИКО-
ГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН
ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ
НЕГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ
УПАКОВКА МЕБЛІВ
ДАЧНИЙ ПЕРЕЇЗД
<<< Листайте праворуч/ліворуч >>>