У зв'язку з відключенням світла, можуть бути проблеми зі зв'язком.
Пишіть у месенджери
+380 (98) 407 05 05

Робота зі своїм мікроавтобусом в Києві

Блог
Перевезення піаніно в Києві
Виїзд через 5 хвилин після замовлення
Дезинфікуємо автопарк
Приймаємо всі види оплати
Перевозимо від 1 кг до 20 тонн
Шукаю роботу на своєму вантажному авто
Інтернет рясніє оголошеннями типу: «Шукаю роботу на своєму вантажному авто». І, як правило, власникам такого транспорту вдається швидко знайти підробіток, адже водій зі своїм бусом в Києві, як господар слона в Індії - завжди знайде роботу. Запитів «потрібен водій зі своїм мікроавтобусом" не менше, ніж повідомлень про пошуки роботи.

РОБОТА ЗІ СВОЇМ МІКРОАВТОБУСОМ В КИЄВІ - ВАРІАНТИ ЗАРОБІТКУ

робота зі своєю «Газеллю»

РОБОТА НА СВОЄМУ МІКРОАВТОБУСІ: ПЛЮСИ САМОЗАЙНЯТОСТІ

Власний транспорт - це не просто засіб пересування, а можливість нормально заробляти і навіть створити невеликий, але прибутковий бізнес. Потрібно тільки грамотно організувати процес, щоб створити свою базу клієнтів і робота зі своєю «Газеллю» приносила стабільний дохід.

Чим приваблива робота на своєму вантажному мікроавтобусі:
  • сам собі начальник;

  • постійний активний чи пасивний дохід;

  • розпоряджаєшся машиною на свій розсуд;

  • ви самі плануєте свій робочий графік;

  • можливість добре заробляти в затребуваному сегменті вантажоперевезень.
водій зі своїм бусом

ВОДІЙ ЗІ СВОЇМ БУСОМ ПОТРІБЕН ВСІМ: ЧИМ ЗАЙМАТИСЯ

Найпопулярніший вид заробітку для власників легкової машини - таксі: невеликий і нестабільний дохід, але на шматок хліба вистачить. Варіантів роботи на своєму вантажному авто набагато більше і це зовсім не таксі. Розповімо про найпопулярніші і найвигідніші можливості заробітку.
Работа со своей газелью
Київ - найбільше місто в Україні і кількість його жителів постійно зростає: щорічно в столицю переїжджає 15-20 тисяч чоловік. Не кажучи вже про переміщення в межах Києва. Тому робота на своїй «Газелі» по організації переїздів завжди актуальна. Габарити автомобіля підходять для малих і середніх квартирних і офісних переїздів. У кузові авто вільно поміщається велика побутова техніка, диван, крісла та інші меблі, велосипеди і т.п.

Для роботи на своєму мікроавтобусі також підходять вантажні авто типу Ford Transit Maxi, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter і т.п. Щоб перевезти великий офіс або вмістити всі речі з приватного будинку або просторої квартири, потрібен транспорт побільше. Така робота на своїй вантажівці (5 тонн) підійде для власників вантажівок типу Isuzu NQR75 або Mercedes-Benz Actros.

РОБОТА ЗІ СВОЄЮ ГАЗЕЛЛЮ: КВАРТИРНІ ПЕРЕЇЗДИ

робота на своєму вантажному мікроавтобусі в Києві

РОБОТА НА СВОЄМУ ВАНТАЖНОМУ МІКРОАВТОБУСІ В КИЄВІ: ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДМАТЕРІАЛІВ

Ще один затребуваний напрямок в роботі на своїй «Газелі» - доставка будівельних матеріалів. Габаритний вантаж не поміститься в легковик, та й не кожен таксист погодиться везти будматеріали, тому часто клієнтам будівельних магазинів потрібен водій зі своєю «Газеллю», щоб вивезти придбані матеріали відразу, адже вантажопідйомність буса - 1500 кг, довжина борта - 3 м. Така робота на своєму авто, причому не таксі, актуальна не тільки для столиці, а й для інших населених пунктів України.
Водій зі своїм мікроавтобусом
Водій зі своїм мікроавтобусом відпочиває, а гроші отримує - буває і таке. Все, що для цього потрібно зробити - розмістити рекламу на своєму авто. Це можуть бути наклейки на кузові машини або інші атрибути. Такий варіант пасивного заробітку багато грошей не принесе, зате не завадить основній роботі на автомобілі.

До речі, можна розмістити власне оголошення: «Шукаю роботу» на своєму мікроавтобусі - адже кузов вашого вантажного авто - величезна рекламна панель, до того ж безкоштовна, плюс це підвищує шанси знайти підробіток.

РОБОТА НА СВОЇЙ ГАЗЕЛІ - ПАСИВНИЙ ЗАРОБІТОК

ШУКАЮ РОБОТУ НА СВОЄМУ ВАНТАЖНОМУ АВТО: ПІДГОТОВЧІ КРОКИ

Щоб максимально швидко знайшлася підходяща робота для водія зі своїм авто, потрібно правильно підготуватися:
  • промоніторьте сайти з оголошеннями, де потрібен водій зі своєю «Газеллю» або іншим бусом, можливо відразу знайдете підробіток на своєму вантажному авто;

  • зробіть хороші фото свого мікроавтобуса, пам'ятайте, що потенційний замовник в першу чергу відреагує на оголошення з якісними знімками транспорту;

  • розмістіть оголошення «Шукаю роботу на своєму бусі» на декількох безкоштовних сайтах. Поруч з оголошенням обов'язково прикріпіть фото автомобіля;

  • зареєструйтеся на спеціалізованих форумах, наприклад, по темі вантажоперевезень або будівельних матеріалів. Там можна отримати цінну інформацію, знайти майбутніх клієнтів і хороших знайомих.
Це реальні кроки по успішному пошуку роботи водієм зі своїм авто, вартість матеріальних витрат при цьому - нульова.
Ціна вантажоперевезень бусом по Києву
Робота на своєму вантажному мікроавтобусі здатна приносити дохід, якщо правильно розрахувати вартість послуг. Ціна вантажоперевезень формується, в першу чергу, в залежності від витраченого часу і палива. Так, для перевезень по Києву більш вигідною є погодинна тарифікація, а за містом ціна вважається за кожен пройдений кілометр.

Шукаєте роботу на своєму бусі і готові спробувати себе в вантажоперевезеннях - звертайтеся в «Зубр Таксі». Мувінгова компанія - це робота для «Газелі» та інших вантажних мікроавтобусів. Тут ви зможете отримувати стабільний дохід і дізнатися всі нюанси вантажоперевезень, щоб організувати власну справу.

Як заробити на своїй вантажівці: питання і відповіді

ПОСЛУГИ
Замовте вантажників і упаковку вантажу. Ми зробимо все за Вас. Переїжджати з нами - легко!
КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД
ВИВІЗ СМІТТЯ
ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД
ВЕЛИКО-
ГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН
ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ
НЕГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ
УПАКОВКА МЕБЛІВ
ДАЧНИЙ ПЕРЕЇЗД
<<< Листайте праворуч/ліворуч >>>
Error get alias
Error get alias