RU
UA

Перевезення піаніно в Києві

Блог
Перевезення піаніно в Києві
Виїзд через 5 хвилин після замовлення
Дезинфікуємо автопарк
Приймаємо всі види оплати
Перевозимо від 1 кг до 20 тонн
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Введіть ваш телефон і ми зателефонуємо найближчим часом
Ваше ім'я
Телефон
ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом для розрахунку вантажоперевезення
ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ВЕЛИКОГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
ВИКЛИКАТИ ВАНТАЖНИКІВ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
РОЗДІЛ В РОЗРОБЦІ
Незабаром всі розділи сайту приносили вам максимум користі. А поки можете повернутися назад або замовити консультацію
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ МІНІМАЛЬНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ ПРАКТИЧНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ ОПТИМАЛЬНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ БІЗНЕС
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ СПЕЦІАЛЬНИЙ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
ЗАМОВИТИ ТАРИФ ПРО
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
ЗА ФОТО!
Заповніть заявку на розрахунок і ми підберемо тариф згідно вашого запиту! Компанії належить великий автопар, можемо виконати вантажні перевезення будь-якої складності.
ПІДІБРАТИ ТАРИФ ЗА ФОТО
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найбижчим часом!
Ваше імя
Телефон
Прикріпіть фото
перевезти кровать киев
Фортепіано - непростий музичний інструмент: щоб освоїти гру на ньому, буде потрібно 4-5 років регулярних занять. Однак, навіть якщо грати на піаніно як Ван Кліберн, майбутнє перевезення піаніно в Києві може здатися надскладним завданням. Мало того, що вага фортепіано 200-400 кг, так ще доставити його потрібно максимально акуратно, щоб не пошкодити корпус і елементи, а головне не зіпсувати «голос» дорогого інструменту.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ФОРТЕПИАНО - СКЛАДНОСТІ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Піаніно - самий великогабаритний музичний інструмент, який можна зустріти в квартирі, тому перевезення рояля або фортепіано викликає стільки питань:
 • в якому автомобілі везти фортепіано;
 • чи потрібно упаковувати інструмент перед транспортуванням;
 • скільки людей піднімуть піаніно;
 • як виносити рояль і т.п.
Якщо ви плануєте перевезти піаніно по Києву своїми силами, ця стаття вам на допомогу. Ми також розповімо, як доставити габаритний музичний інструмент без всяких зусиль з вашого боку.
перевезення рояля
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР ТАРИФА
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон
доставка пІанІно

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІАНІНО: ПІДГОТОВКА МУЗИЧНОГО ІНСТРУМЕНТУ

Перш ніж відправити фортепіано в подорож, необхідно правильно підготувати інструмент, щоб до місця призначення він дістався в цілості, зберігши бездоганну «зовнішність» і робочі якості.

Що потрібно зробити перед транспортуванням:
 1. Захистити струни, проклавши їх поролоном, укривши тканиною або щільним папером.
 2. Зняти кришки: нижню панель, яка прикриває педалі і фіксується засувкою, просто витягти, кришку над клавішами від'єднати, викрутивши шурупи. Верхня кришка тримається на засувках, тому просто виймається.
 3. Ударний механізм краще залишити на місці. При необхідності можна демонтувати, від'єднавши кріпильні болти і перевозити максимально акуратно.
 4. Перед тим, як перевезти рояль або фоно, обернути сам інструмент і від'єднані елементи бульбашкової плівкою або ковдрою, можна додатково закрити листами картону і зафіксувати захисну упаковку скотчем.
перенос пианино

ЯК ВИНЕСТИ І В ЧОМУ ВЕЗТИ ФОРТЕПІАНО

Після упаковки йде найскладніший етап - доставка піаніно з приміщення до машини. Щоб перемістити громіздкий інструмент, будуть потрібні зусилля 4-7 чоловік (кількість вантажників розраховується по 1 людині на 45 кг ваги піаніно), причому спеціально підготовлених. Справа в тому, що фоно - не просто дуже важкий інструмент, а ще й зі зміщеним центром ваги, який знаходиться на рівні 120 см, тому нести його незручно, є ризик травмуватися і пошкодити піаніно.

Перед винесенням рояля або фортепіано потрібно розрахувати весь шлях до автомобіля: поверховість, наявність і ширина дверних і сходових прольотів, можливість спуску ліфтом і т.п. Врахуйте, що перенесення піаніно відбувається тільки у вертикальному положенні, не можна ставити інструмент під кутом. Для транспортування рекомендуємо скористатися спеціальним візком і такелажними ременями.
ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Перевозка пианино по Киеву

ЗАВАНТАЖЕННЯ В АВТО І ТРАНСПОРТУВАННЯ ФОНО

Завантажити інструмент в авто можна на спеціальному помосту на візку або покласти піаніно на задню стінку на дно кузова і засунути у вантажівку. Але найкращий варіант - автомобіль з гідроліфтом. Перевезення піаніно по Києву і Україні здійснюється в критих машинах, вантажопідйомністю до 3 тонн і заввишки кузова до 1,9 м. Це вантажні мікроавтобуси типу Iveco Daily Long або Mercedes Sprinter Maxi. Після перевезення інструмент слід з такою ж обережністю занести в приміщення, встановити демонтовані деталі на місце.

І ще, «голос» музичного інструменту може зіпсуватися від перепаду температур, сирої погоди або морозу, тому перевезення фортепіано повинно відбуватися в теплу пору року, або в автомобілі з кондиціонуванням або опаленням. Після транспортування взимку інструмент відігрівається поступово при температурі приміщення. Налагоджувальника запрошувати не раніше, ніж через тиждень після транспортування піаніно.
перевезення піаніно по києву

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІАНІНО В КИЄВІ - ПРОФЕСІЙНИЙ МУВІНГ

Якщо перевезення рояля здається вам більш складною справою, ніж зіграти 3-й концерт Рахманінова, рекомендуємо скористатися послугами муверів - компанії з перевезення вантажів. До речі, самостійне перевезення піаніно не тотожне поняттю «дешево», крім того, є ризик пошкодити інструмент, вартість якого набагато перевищує ціну перевезення.

Доставка піаніно «під ключ» входить до переліку стандартних послуг професійних вантажоперевізників. Спеціально підготовлені люди швидко і грамотно упакують інструмент, акуратно винесуть і занурять в автомобіль, зафіксують і доставлять за адресою: в Києві чи в іншому місті України. Перевезення піаніно з вантажниками допоможе по-максимуму заощадити час (а, значить, і гроші), зберегти інструмент в цілості, зберегти ваші сили і нерви. Якщо порівняти ризики і витрати на перевезення піаніно своїми силами і ціну професійного мувінгу, то вибір на користь професійних вантажоперевізників очевидний.

ЦІНА ТРАНСПОРТУВАННЯ ФОРТЕПІАНО ПО КИЄВУ

Кількість вантажоперевізників в Києві вражає і бентежить одночасно: як вибрати кращого з десятків пропозицій. Ми рекомендуємо вибирати компанію з прозорими цінами, в якій вам назвуть вартість перевезення піаніно відразу, ще до оформлення замовлення.

Враховуйте, що при перевезенні піаніно остаточна ціна залежить від наступних факторів:
 • типу автомобіля;
 • часу, витраченого на перевезення (з урахуванням подачі автомобіля);
 • вартості послуг бригади вантажників;
 • наданих пакувальних матеріалів.
При оформленні замовлення, потрібно вказати нюанси перевезення піаніно, щоб оператор зміг назвати точну вартість. Уточнити всі деталі, а також дізнатися у скільки обійдеться вивезення піаніно або рояля в Києві можна у менеджера компанії «Зубр Таксі».


Перевезення рояля - «завдання із зірочкою»
Перевезення рояля має свої особливості. Перед транспортуванням знімають кришки з інструменту, відкручують ніжки. Виносять і перевозять рояль в вертикальному положенні. Інструмент в вантажівці фіксують спеціальними ременями.

Транспорт потрібно підбирати під габарити рояля: довжина інструменту до 2,5-6 м, ширина 1,5-2 м, висота - до 1 м. Перевезення роялів здійснюється вантажними автомобілями з довжиною кузова від 3 м і висотою до 2 м.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Введіть ваш телефон і ми перезвонимо найближчим часом!
Ваше імя
Телефон

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

В яку машину поміститься фортепіано?
Для перевезення піаніно в вертикальному положенні (оптимальний варіант для збереження музичного інструменту) підійде вантажний мікроавтобус висотою до 1,8 м і вантажопідйомністю 1200 кг. Це «Газель», Ford Transit Maxi, Mercedes Sprinter.
Як замовити перевезення піаніно?
Дуже просто: телефонуйте нам, погоджуєте з оператором деталі: габарити музичного інструменту, дату і час перевезення, необхідність послуг бригади вантажників. Ми готові відправити авто вже через 5 хвилин після оформлення замовлення.
Чи зможете перевезти антикварне піаніно?
Вага старовинних інструментів виробництва Німеччини, Австрії сягає 600 кг. Команда з чотирьох такелажників занесе піаніно в машину, вивантажить і встановить на місці. Ми перевозимо антикварні піаніно з максимальною дбайливістю.
Чи потрібно упаковувати фортепіано для перевезення?
Бажано, щоб уникнути пошкоджень піаніно при навантаженні і транспортуванні. Послугу упаковки піаніно також можна замовити у нас: надаємо спеціальні ковдри, пакувальну стрічку і т.п.
ПОСЛУГИ
Замовте вантажників і упаковку вантажу. Ми зробимо все за Вас. Переїжджати з нами - легко!
КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД
ВИВІЗ СМІТТЯ
ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД
ВЕЛИКО-
ГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН
ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ
НЕГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ
УПАКОВКА МЕБЛІВ
ДАЧНИЙ ПЕРЕЇЗД
<<< Листайте праворуч/ліворуч >>>